Bilgisayardan Veri Nasıl Çekilir | USB İle Bilgisayardan Veri Çekme | USB İle Bilgisayar Hackleme

Bu yazımızda sizlere kapalı bir bilgisayardan nasıl usb yardımı ile veri kopyalayabileceğinizi anlatacağım. Sizler için araştırmış olduğunuz bu program otomatik olarak belirlediğiniz dosyaları bunlar "images, Desktop, Download, Videos" vs gibi dosyaları bilgisayar kapalı olsa bile harici diskinize kopyalamaya yarayabilmektedir. USB ile bilgisayar hackleme gibi sorularınızın yanıtını alacağınız bu yazımızda  artık usb ile bilgisayardan veri çekme işlemini çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Önemli bir not olarak sizlere tanıttığımız bu araç içerisinde zararlı bir yazılım olduğundan dolayı virüs olarak algılanmaktadır.

 


İndirme Linki

Program VT:

Site VT: 

 

Bu içeriği okuyanlar twitter hesap hackleme içeriğide okudu. Sizde göz atabilirsiniz!


İnstagram Hackleme | İnstagram Şifresi Hackleme

Günümüzde en çok yaygın olarak kullanılan sosyal ağlardan biri olan instagram, popülerliğini ve kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor.Sizlere bu yazımızda bir instagram hesabını nasıl brute force ile hacklenir, detaylara ineceğiz.

Aslında bir instagram hesabı hacklemek için o kadar çok bilgi bilmenize gerek yok.Size lazım olan bir kali linux işletim sistemi olacaktır.Kali linux üzerinde terminal ekranından sizlere vereceğim dosyayı indirdikten sonra aşağıda ki kodları uygulayınız.

Link:Tıkla

  • cd instainsane
  • chmod +x instainsane.sh
  • ./instainsane
     

Daha sonra tüm aşamaları tamamladıktan sonra karşınıza bir arayüz ekranı geliyor.Username Account bölümüne, instagram hesabı hacklemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıyoruz.Daha sonra karşınıza Password List gelicektir.

Bu kısıma kendinizin hazırlamış olduğunuz veya internetten bulabileceğiniz wordlist yüklüyoruz.Daha sonra otomatik şifreleri sizin için program tarayacaktır.

Detaylı Videolu Anlatım;

 


Wifi Şifre Kırma | Wireless Şifre Kırma | Detaylı Anlatım

Günümüzün internet çağı günden güne değiştikçe hemen arkasından zaafiyetler de ortaya çıkmaya başladığını görüyoruz.Sizlere bu yazımız da Wifi Şifresi nasıl kırıldığına dair bilgiler vereceğim.

Kurulması Gereken Programlar

  1. Commview for wifi
  2. Aircrack-ng

Kurulum işlemlerini tamamladıktan sonra gerekli aşamaları izleyebilirsiniz.

Kurmuş olduğunuz program tüm wireless kartları ile uyumluluk sağlamayabilir.Uyumlu olan wireless kartlarını aşağıda sizler için listeledim.

Resimlerde ki Adımları Tek Tek İzleyip Uygularsanız Başarılı Bir Sonuç Elde Edebilirsiniz.

Wifi şifresi nasıl kırılır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar