Bireysel Emeklilik Nedir | Bireysel Emeklilik Sigortası | Bireysel Emeklilik Hesaplama

Bireysel Emeklilik Nedir ?

Hemen hemen her ay bütçenizden belirlediğiniz bir miktar parayı alarak Bireysel Emeklilik Sistemi üzerine aktarmaya başladınız veya her prim ve gün doldurmuş kişilerde olduğu gibi emeklilik için gün saymaya devam ediyorsunuz. Akılda kalan sorulardan bir tanesi olan peki siz ne zaman emekli olacağınız ve ya ödemelerinizi nasıl bir şekilde alacağınızı biliyormusunuz ?

Kuşkusuz bir şekilde rahat bir emeklilik dönemi için Bireysel Emeklilik Sistemi  her bireyin çalışma yaşamları boyunca birikim yapması üzerine destek olan, Sosyal Güvenlik Sisteminin tamamlayıcısı olarak bilinen emeklilik gelirine her zaman ek bir gelir kaynağı sağlayan özel bir emeklilik sistemidir.

Emekli olduğunuz günden itibaren bir emeklilik hakkıda bireysel emeklilik sistemi üzerinden elde edilir. Emeklilik dönemlerinizde de aktif çalışma hayatınızda ki yaşam ve konuş standartlarınızı her zaman koruyabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Hesaplama

Bireysel emeklilik hesaplama ile ilgili bireyselemekliligim.com olarak uzman ekibimiz ile sizlere her zaman yardımcı oluyoruz. İster ücretsiz bir şekilde randevu alarak, istersenizde iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı ve kaliteli bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel emeklilik sigortası yaptırmak aslında hiçte zor bir süreç olmadığını belirtmek isteriz. Emekli olduğunuz takdirde bireysel emeklilik maaş ödemesi hakkında detaylı bilgi alabilir veya bireysel emeklilik toplu ödemesi hakkındada bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çocuğum İçin Bireysel Emeklilik

Bireysel emeklilik sisteminde artık 18 yaş sınırı tamamen ortadan kaldırıldı. Üstelik %30 devlet katkısı ile beraber Çocuklarınızın geleceğini şimdiden garanti altına almak için bu uzman ekibimiz ile iletişime geçip daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sizlerde hemen web sitemizi ziyaret edip daha detaylı bilgileye ulaşabilirsiniz.

bireyselemekliligim.com


Mail Adresi Nasıl Hacklenir? | Email Adresi Nasıl Hacklenir?

Günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan mail servisleri, gelen yeni güncellemeler ile birlikte zafiyetlerinide beraberinde getirmeye devam ediyor.Bugün ki yazımız da sizlere mail adresi nasıl hacklenir aşamalarını anlatacağım.

Mail adresi hacklemek için toplam 4 yol vardır.Size anlatacağım bu 4 yolu eksiksik bir şekilde denerseniz kesin sonuç alabilirsiniz.

1-TROJEN İLE EMAİL ADRESİ HACKLEME

Genel anlamı ile trojen bir virüstür.Trojenin bir den fazla çeşidi mümkündür.İlk olarak yapacağınız işlem trojenli bir virüs dosyası üretmek olacaktır.Daha sonra hacklemek istediğiniz kurbana gönderiniz.Eğer ki kurban göndermiş olduğunuz trojen çalıştırırsa tüm bilgileri tarafınıza gelmiş olur.

2-KEYLOGGER İLE EMAİL ADRESİ HACKLEME

Keylogger trojen benzeri virüs çeşitlerinin arasında yer almaktadır.Aslında tüm olay klavye basılan tuşları kayıt etmekte bitiyor denilenebilir.Keylogger trojen serveri oluşturduktan sonra hacklemek istediğiniz kişiye gönderiniz.Eğer ki kurban göndermiş olduğunuz keylogger çalıştırırsa, tüm klavye basılan harfler belirlemiş olduğunuz mail adresinize gelicektir.

3-FAKE MAİL İLE EMAİL ADRESİ HACKLEME

Genel anlamı sahte web sitesi olarak adlandırılır.İnternette bir çok fake mail ile alakalı sahte web sitesi mevcuttur.Bir adet sahte mail web sitesi oluşturduktan sonra kurbana link gönderiniz.Eğer ki kurban giriş kısmına kendi bilgilerini girer ise girmiş olduğu tüm bilgiler sizin mail adresinize gelicektir.

4-GİZLİ SORU İLE EMAİL ADRESİ HACKLEME

Geride kalan üç işlemi anlattıktan daha sonra gizli soru ile mail hackleme yöntemi aslında çok bilindik bir yöntemdir.Kullanıcının mail hesabını biliyorsanız şifre unuttum bölümüne gidiniz.Genellikle şifre sıfırma talimatında gizli soru karşınıza çıkacaktır.Burada ki cevapları kişinin nereli olduğu ve nerede yaşadığı gibi bilgiler toplarsanız çok rahat bir şekilde mail adresini hackleyebilirsiniz.


İnstagram İp Adresi Nasıl Bulunur | İnstagram İp Adresi Tespit

Dünyanın en çok popüler uygulamalarından birisi olan instagram kullanıcı kitlesini gün geçtikçe arttırmasını devam ediyor.İnstagram gelen yeni güncellemeler ve yeniliklerin beraberinde instagramı kullanan kullanıcılardan oldukça olum yorumlar gelmeye devam ediyor.

İnstagram'da şuana kadar gelen en iyi güncelleme paylaşımların içerisinde küfür filtreleme yeniliği olduğunu herkes biliyor.Aslında gelen bu güncelleme paylaşımların içeriğini filtrelerken, mesaj bölümünde malesef etkisiz kalıyor.İnstagramı kullanan her kullanıcıdan bir tanesi tarafına küfür edilmesinden dolayı şikayetçi olduğunu biliyoruz.

Herkesin aklına gelen sorulardan birisi olan instagramda ip adresi nasıl bulunur sorusuna bu yazımız da tamamen açığa kavuşturacağız.İnstagram'da tanımadığınız kişi veya kişiler tarafından size küfür vs gibi durumlar geldiği zaman ip adresini nasıl bulacağınızı kısaca bahsedeceğim.

İnstagram İp Adresi Nasıl Bulunur?

İnstagram'da hem mesajlama bölümü hemde yorum bölümlerinden size küfür eden kişilerin artık kesin olarak ip adresini tespit etmek çok basit hale geldi.Devamlı değişen teknoloji çağında artık instagram ip adresi bulmak için pek çok bilgi bilmenize gerek kalmıyor.

Bu yazımızda akıllarda kalan instagram ip adresi nasıl bulunur sorusuna yanıt olarak bir web sitesinden sizlere bahsedeceğim.İplogger adlı olan bu araç instagram ip adresi bulmak için kesin çözümlerden bir tanesi.Sizlere aşağıda listede yazdığım aşamaları eksiksiz yaptığınız takdirde instagram ip adresini bulabileceksiniz.

  1. İplogger.org web sitesine giriş yapalım ve kayıt olalım.
  2. Kayıt olduktan daha sonra alt tarafta açılan pencereden bir adet link oluşturalım.
  3. Daha sonra oluşturmuş olduğunuz bu linki mesajlaştığınız kişiye sosyal mühendislik yardımı ile gönderelim.
  4. Göndermiş olduğunuz kişi bu linke tıklar ise ip adresi ve bilgisayar bilgileri iplogger üzerinde gözükecektir.

Diğer yazılarımızı incelemeyi unutmayın.


İlginizi Çekebilecek Yazılar