React.JS Nedir? Nasıl Öğrenilir?

React, interaktif kullanıcı arayüzü geliştirmeyi zahmetsiz hale getirir. Siz uygulamanızdaki her durum için basit sayfalar tasarlayın. React, veriniz değiştiğinde sadece doğru bileşenleri verimli bir şekilde güncellesin ve oluştursun.

Bildirimsel sayfalar, kodunuzu daha öngörülebilir ve hata ayıklaması daha kolay hale getirir.

Kendi state’ini yöneten bileşenler geliştirin ve onları bir araya getirerek kompleks kullanıcı arayüzleri oluşturun.

Bileşen mantığı, şablonlar yerine JavaScript’te yazıldığı için, uygulamanız boyunca kolayca zengin veri iletebilir ve state bilgisini DOM dışında tutabilirsiniz.

Kullandığınız diğer teknolojilerle ilgili varsayımlar yapmıyoruz. Bu nedenle yeni özellikleri, mevcut kodunuzu baştan yazmadan React ile geliştirebilirsiniz.

Aynı zamanda React, Node kullanarak sunucu tarafında sayfa oluşturabilir ve React Native ile mobil uygulamalara güç sağlar.

Mustafa Murat Coşkun hocamızın YouTube'de sizlere etkili olabileceği React.JS Derslerini İzleyebilirsiniz.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=dkK7ZmW1klE&t=1557s


Steam Hesabı Nasıl Çalınır? | Steam Hesabı Nasıl Hacklenir? | Steam Hesabımı Çalma

Oyun dünyasının önde gelen platformlarından birisi olan Steam popülerliğini arttırmaya devam ediyor.Son günlerde steam hesabım çalındı gibi sorulara yönelik, sizlere bu yazımızda steam hesabımı nasıl çalınır sorusunu yanıtlayacağım.Steam hesabı çalmanın bir çok yolu mevcut.Bunlardan bazıları karşı tarafa virüs atarak gerçekleşir.Steam hesabını çalmak istediğiniz kişiye virüs yediremezseniz bir diğer yolu ise sahte bir web sitesi ile steam hesabının bilgilerini almak olacaktır.Diğer yöntem ise Brute Force yöntemi olacaktır.Sizlere steam hesabı nasıl hacklenir hakkında aşağıda bir video bırakıyorum.

 


Instagram Şifre Kırma Nasıl Yapılır

Sosyal medya tüketimi her geçen gün artmaya devam ediyor. Dünden bu güne 5 yahut 6 sene evvela insanların birbirleri ile konuşmaları yahut mesajlaşmaları için bir haber kanallarına ihdiyaçları vardı.Fakat günümüzün teknolojisi gittikçe değişim göstermeye sürmesi eşliğinde bu tür ihdiyaçlara lüzum kalmadı.

Günümüz de en sıklıkla sarfedilen en popüler sosyal medya platformu olmayı devam ettiren instagram şifre kırma işlemleri nasıl yapılır ?

İnstagram Şifre Kırma

Yüksek takipçili bir İnstagram hesabınız var şayet, sesinizi duyurmanız bir o kadar kolay oluyor.İnstagram takipçi kasmak bir o kadar kolay olmayıp senelerce alın teri ve binlerce takipçili hesabınız çalınırsa neler olabiliceğini düşünmek dahi istemezsiniz.

instagram hesabı nasıl çalınır ? instagram hesabı nasıl kırılır ?

instagram şifre kırma nın birçok yöntem ve yolu vardır. Bunları açık bahsetmek gerek görülürse bu işlemler zannetiğiniz kadar kolay değildir. hesap çalınmaları ile ilgili her geçen gün önlemlerini almaya devam ediyor.İnstagram şifre kırmanın en kolay ve tesirli yolu Phishing tekniği ile olacağının altını çizmekte yarar olacaktır.

Diğer bir usul şayet telefon yahut bilgisayara zararlı bir program göndermek olacaktır.Bilgisayarınıza yahut cep telefonunuza zararlı bir program bulaştığı takdir de, klavyeden basılan her bir tuşa kadar karşı tarafın bütün bilgilerini yahut detaylarını öğrenebiliyorsunuz.

İnstagram şifre kırmak için birtakım uygulamaları alçakta listede bulabilirsiniz.

Brute Force Programları
Phishing Fake Temalar
Spy.Net
Dark.Net
En en son, önemli oranda zor ve meşguliyet gerektirecek iştir.İnternette tespit edilen başka yazılımlara dikkat etmeniz de yarar var.Ava gidip avlanmak sizin için kötü bir netice olacağının altını çizmek isterim.


İlginizi Çekebilecek Yazılar