WhatsApp Hesabım Banlandı | WhatsApp Hesabım Banlandı Nasıl Geri Açarım | Banlanan Whatsapp Hesabını Geri Açma

Tüm dünyada popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp kişisel politikalarını yenilemeye devam ediyor.WhatsApp politikalarına uymayan durumlarda numaranız WhatsApp tarafından yasaklanabilir.Sizlere bu yazımızda banlanan whatsapp numarası nasıl geri açılır ? yasaklanan whatsapp hesabını nasıl açarım? sorularının çözümünü açıklayacağım.

Öncelikle işlemlere başlamadan gerekli olarak bir adet Gmail hesabına sahip olmanız gerekmektedir.Eğer ki Gmail hesabınız yok ise mutlaka bir gmail hesabı açmak zorundasınız.

İlk olarak gmail hesabına giriş yapıyoruz.Daha sonra sol üst tarafta bulunan "E-Posta Yaz" bölümüne tıklıyoruz.Karşınıza gelen pencerede bulunan "Alıcı" bölümüne "support@support.whatsapp.com" yazıyoruz.

"Konu" bölümüne "Whatsapp hesabım yasaklandı" yazıyoruz.

Açıklama bölümüne ise "WhatsApp hesabım yasaklandı.Lütfen hesabımın yasaklanma durumunu kaldırırmısınız" yazdıktan sonra Gönder basıyoruz.

Yaklaşık 30 dakikalık bir süre bekledikten sonra WhatsApp size cevap olarak mail gönderiyor.Gelen maile yanıtla diyoruz.Açılan pencerede hangi numaranız yasaklanmış ise Ülke formatında yazıyoruz ve gönder diyoruz.Yapılacak incelemelerin ardından yasaklanan WhatsApp numaranız tekrardan kullanıma açılacağından emin olabilirsiniz.


Telefon Nasıl Hacklenir | Android Telefon Nasıl Hacklenir | Detaylı Anlatım

Merhabalar bu yazımız da sizlere bir android cep telefonunu nasıl sızılır, nasıl android telefon hacklenir detaylarından bahsedeceğim.

Sanal alemde Remote Administration Tool (RAT) olarak bilinen bir trojen gerçeği var.Remote Administration Tool (RAT) ne işe yarar belki bir çoğumuz bu konu hakkında bilgi sahibi, türkçe anlamı Uzaktan Admin Kontrolü olarakta bilinir.Teknoloji ve yazılım alemi geliştikçe yeni yeni programlar yeni yeni güvenlik açıkları çıkmaya başladı.Yeni çıkan AndroRAT ile artık bir android telefonu hacklemek sizin için çok kolay olacaktır.

AndroRat Nedir?

Bir .apk uzantılı dosya var olduğunu düşünün, işte bu .apk içerisine zararlı kodlar enjecte ederek karşı tarafta ki kurbana gönderdiğinizde kurbanın otomatik tüm verileri sizin kontrolünüz de oluyor.

AndroRat İle Neler Yapılabilir?

  1. Karşı tarafın tüm telefonda ki bilgilerini alabilirsiniz.
  2. Arama günlüklerini alabilirsiniz.
  3. Tüm mesajları alabilirsiniz.
  4. GPS/Ağ konumu üzerinden nerede olduğu görebilirsiniz.
  5. Anlık olarak bir kişi ile mesajlaşıyorsa, mesaja cevap atabilir veya silebilirsiniz.
  6. Telefon açık pozisyondayken başka birisini arayabilir ve uzaktan kontrol edebilirsiniz.
  7. Telefon kamerası ile uzaktan resim çekebilirsiniz.
  8. Telefon kamerası ile uzaktan video çekebilirsiniz.
  9. Telefon internet tarayıcısına bağlanabilirsiniz.
  10. Telefon ses durumlarını değiştirebilir, titreşim moduna alabilirsiniz.

Şimdi artık gelelim AndroRat nasıl kullacağımıza.Aşağıda ki linkten programı indirip geri kalanını video üzerinden izleyebilirsiniz.Tüm haklarınız ve işlemleriniz kendinize aittir.

TANITIM VİDEOSU

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server8/3am25u/SpyNote3.2.zip.html

Virüs Total Linki: https://www.virustotal.com/gui/file/b6dcf2a38cec43f07050e35bbfddcdfb7f849ac511263045f0dd05fd2dca7808/detection


Steam Hesabı Nasıl Çalınır? | Steam Hesabı Nasıl Hacklenir? | Steam Hesabımı Çalma

Oyun dünyasının önde gelen platformlarından birisi olan Steam popülerliğini arttırmaya devam ediyor.Son günlerde steam hesabım çalındı gibi sorulara yönelik, sizlere bu yazımızda steam hesabımı nasıl çalınır sorusunu yanıtlayacağım.Steam hesabı çalmanın bir çok yolu mevcut.Bunlardan bazıları karşı tarafa virüs atarak gerçekleşir.Steam hesabını çalmak istediğiniz kişiye virüs yediremezseniz bir diğer yolu ise sahte bir web sitesi ile steam hesabının bilgilerini almak olacaktır.Diğer yöntem ise Brute Force yöntemi olacaktır.Sizlere steam hesabı nasıl hacklenir hakkında aşağıda bir video bırakıyorum.

 


İlginizi Çekebilecek Yazılar