Bireysel Emeklilik Nedir | Bireysel Emeklilik Sigortası | Bireysel Emeklilik Hesaplama

Bireysel Emeklilik Nedir ?

Hemen hemen her ay bütçenizden belirlediğiniz bir miktar parayı alarak Bireysel Emeklilik Sistemi üzerine aktarmaya başladınız veya her prim ve gün doldurmuş kişilerde olduğu gibi emeklilik için gün saymaya devam ediyorsunuz. Akılda kalan sorulardan bir tanesi olan peki siz ne zaman emekli olacağınız ve ya ödemelerinizi nasıl bir şekilde alacağınızı biliyormusunuz ?

Kuşkusuz bir şekilde rahat bir emeklilik dönemi için Bireysel Emeklilik Sistemi  her bireyin çalışma yaşamları boyunca birikim yapması üzerine destek olan, Sosyal Güvenlik Sisteminin tamamlayıcısı olarak bilinen emeklilik gelirine her zaman ek bir gelir kaynağı sağlayan özel bir emeklilik sistemidir.

Emekli olduğunuz günden itibaren bir emeklilik hakkıda bireysel emeklilik sistemi üzerinden elde edilir. Emeklilik dönemlerinizde de aktif çalışma hayatınızda ki yaşam ve konuş standartlarınızı her zaman koruyabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Hesaplama

Bireysel emeklilik hesaplama ile ilgili bireyselemekliligim.com olarak uzman ekibimiz ile sizlere her zaman yardımcı oluyoruz. İster ücretsiz bir şekilde randevu alarak, istersenizde iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı ve kaliteli bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel emeklilik sigortası yaptırmak aslında hiçte zor bir süreç olmadığını belirtmek isteriz. Emekli olduğunuz takdirde bireysel emeklilik maaş ödemesi hakkında detaylı bilgi alabilir veya bireysel emeklilik toplu ödemesi hakkındada bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çocuğum İçin Bireysel Emeklilik

Bireysel emeklilik sisteminde artık 18 yaş sınırı tamamen ortadan kaldırıldı. Üstelik %30 devlet katkısı ile beraber Çocuklarınızın geleceğini şimdiden garanti altına almak için bu uzman ekibimiz ile iletişime geçip daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sizlerde hemen web sitemizi ziyaret edip daha detaylı bilgileye ulaşabilirsiniz.

bireyselemekliligim.com


Mail Adresi Nasıl Hacklenir? | Email Adresi Nasıl Hacklenir?

Günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan mail servisleri, gelen yeni güncellemeler ile birlikte zafiyetlerinide beraberinde getirmeye devam ediyor.Bugün ki yazımız da sizlere mail adresi nasıl hacklenir aşamalarını anlatacağım.

Mail adresi hacklemek için toplam 4 yol vardır.Size anlatacağım bu 4 yolu eksiksik bir şekilde denerseniz kesin sonuç alabilirsiniz.

1-TROJEN İLE EMAİL ADRESİ HACKLEME

Genel anlamı ile trojen bir virüstür.Trojenin bir den fazla çeşidi mümkündür.İlk olarak yapacağınız işlem trojenli bir virüs dosyası üretmek olacaktır.Daha sonra hacklemek istediğiniz kurbana gönderiniz.Eğer ki kurban göndermiş olduğunuz trojen çalıştırırsa tüm bilgileri tarafınıza gelmiş olur.

2-KEYLOGGER İLE EMAİL ADRESİ HACKLEME

Keylogger trojen benzeri virüs çeşitlerinin arasında yer almaktadır.Aslında tüm olay klavye basılan tuşları kayıt etmekte bitiyor denilenebilir.Keylogger trojen serveri oluşturduktan sonra hacklemek istediğiniz kişiye gönderiniz.Eğer ki kurban göndermiş olduğunuz keylogger çalıştırırsa, tüm klavye basılan harfler belirlemiş olduğunuz mail adresinize gelicektir.

3-FAKE MAİL İLE EMAİL ADRESİ HACKLEME

Genel anlamı sahte web sitesi olarak adlandırılır.İnternette bir çok fake mail ile alakalı sahte web sitesi mevcuttur.Bir adet sahte mail web sitesi oluşturduktan sonra kurbana link gönderiniz.Eğer ki kurban giriş kısmına kendi bilgilerini girer ise girmiş olduğu tüm bilgiler sizin mail adresinize gelicektir.

4-GİZLİ SORU İLE EMAİL ADRESİ HACKLEME

Geride kalan üç işlemi anlattıktan daha sonra gizli soru ile mail hackleme yöntemi aslında çok bilindik bir yöntemdir.Kullanıcının mail hesabını biliyorsanız şifre unuttum bölümüne gidiniz.Genellikle şifre sıfırma talimatında gizli soru karşınıza çıkacaktır.Burada ki cevapları kişinin nereli olduğu ve nerede yaşadığı gibi bilgiler toplarsanız çok rahat bir şekilde mail adresini hackleyebilirsiniz.


İp Adresinden Adres Bulma | İp Adresi Bulma | Telefon Numarasından Adres Bulma

Günümüz de sosyal medya kullanan kullanıcılar, belirli belirsiz kişilerden malesef küfür vb içerikli mesajlar almaktadır.Argo vs gibi benzeri mesaj atan kişilerin çoğu fake hesaplar olarak oluşturulmaktadır.Peki ip adresinden adres tespiti nasıl yapılır sorusu hakkında yanıt arayacağız.Peki ip adresinden kişi nasıl bulunur ? ip adresinden kişi tespiti nasıl yapılır ?

İP Adresinden Kişi Tespiti Nasıl Yapılır?

Kişi tespiti için yapacağımız en önemli işlem ilgi çekici bir mesaj hazırlamak ile başlıyor olacağız.Herhangi bir kişinin telefon numarasını biliyorsak, internette bulunan bedava sms sitelerinden mesaj göndereceğiz.Göndereceğimiz mesaj içeriğinde ip tespiti için bir adet link yerleştirmek zorundayız.Bu şekilde ip adresini alacağımız kişinin gerçek ev adresini tespit etmek mümkün hale gelecektir.Sizlere bir kaç özel web sitesinden bahsedeceğim.

İP Adresi Nasıl Bulunur?

İp logger ile kişinin ip adresinden ev adresi tespit etmek mümkün olacaktır.Herhangi bulduğunuz bir resim dosyasını link olarak karşı tarafa gönderdiğiniz takdirde, ip adresini bulmak istediğiniz kişi bu linke kesin tıklayacaktır.Gönderdiğiniz mesaj içerisinde ki bu resim direk açılmadığı için ip adresi almak çok zor olmayacaktır.İp adresi oluşturmuş olduğunuz web sitesi üzerinde kişinin bilgileri otomatik olarak ekrana yansıyacaktır.Böylece kişinin ip adresini elde etmiş olacaksınız.

 

İP Adresinden Ev Adresi Nasıl Bulunur?

Bir kişinin ip adresinden ev adresi nasıl bulunur sorusunun cevabı aslında çok basittir.Sizlere bir web sitesinden bahsedeceğim.Aşağıda belirtmiş olduğum web sitesi üzerinden ip adresi sorguladığınız takdirde, hem konum olarak hemde yazılı bir şekilde ip adresinden ev adresi tespit etmek mümkün oluyor.

 


İlginizi Çekebilecek Yazılar